OP MAAT – Colombiaanse empanada workshop

VLEESHALLE - MECHELEN

Een teambuilding waar ge achteraf ook nog iets aan hebt. Of toch minstens drie empanadas. 👀

We beginnen met het verhaal achter de empanada en laten je kennismaken met de Colombiaanse smaken en tradities. Daarna is het aan jou: deeg verwerken, vullen, plooien en de randjes zorgvuldig sluiten. Met onze tips krijg je de techniek stap voor stap in de vingers.

Van ontbijt tot dessert: voor een empanada is er altijd een goed moment. Tijdens deze workshop geven we jullie eigen creaties een zoete twist.

Daarna mogen de handen rusten en de smaakpapillen aan het werk. Jullie blijven gezellig aan tafel in de workshopruimte, waar we jullie verwennen met onze heerlijke hartige empanadas. Intussen frituren we jullie eigen creaties goudbruin en krokant in de keuken. Die serveren we als zoete finale van jullie Colombiaanse ontdekkingstocht.

Keukenervaring is niet nodig. Een gezonde portie nieuwsgierigheid en zin om te proeven volstaan. Je vertrekt met nieuwe kookinspiratie én de smaak van Colombia.

hOE ZIT HET PRAKTISCH?

Iedere deelnemer maakt 3 eigen empanadas. Klaar? Dan trekken we richting de keuken van Don Perdomo, waar ze krokant gefrituurd worden. Daarna volgt het onderdeel waar doorgaans weinig uitleg voor nodig is: samen proeven en genieten.

  • Op aanvraag voor groepen van 15 deelnemers. De workshop kan ook voor minder personen geboekt worden, maar er worden minstens 15 pers. in rekening gebracht. 
  • Door onze smaak/maker: Don Perdomo

→ Voor collega’s, vriendengroepen, verenigingen of iedereen die zijn volgende groepsactiviteit liever rond een tafel vol eten organiseert dan rond een flipchart.

INTERESSE? VRAAG HIER JE OFFERTE AAN!

Aankomende workshops

Heb jij al ooit gehoord van een workshop marmertechnieken? Je leert alle kneepjes van het vak gewoon bij ons in de hal en gaat naar huis met creaties die je volledig eigenhandig vormgeeft.
Zin in een mini-trip naar Colombia, zonder Mechelen te verlaten? Don Perdomo neemt je mee in de wereld van één van dé Colombiaanse streetfoodklassiekers: empanadas
Ben jij altijd op zoek naar dat ene perfecte paar oorbellen dat écht bij jouw stijl past? Dan isdeze workshop helemaal iets voor jou! Tijdens deze gezellige sessie ga je aan de slag metpolymeerklei en maak je jouw eigen unieke oorbellen.
Scroll naar boven