21 okt 26

LACH/HALLE – tournee finalisten Amai Comedy Traject-wedstrijd

VLEESHALLE - MECHELEN

OVER AMAI COMEDY TRAJECT WEDSTRIJD

Nieuw comedytalent, vier straffe stemmen en één avond waarop ge waarschijnlijk blij zijt dat ge tickets had.

Op woensdag 21 oktober komt de Amai Comedy Tour naar De Vleeshalle. Verwacht geen brave avond met voorspelbare mopjes, maar een line-up van finalisten en halvefinalisten uit het Amai Comedy Traject: een comedywedstrijd waar nieuw talent intensief gecoacht wordt en stevig wat podiumervaring krijgt.

En dat traject werkt. De winnaar van de vorige editie stond nog geen zes maanden later in de finale van Humo’s Comedy Cup. 

ONTDEK DE COMEDIANS

Liam Vereecken
Winnaar van de publieksprijs en allesbehalve doorsnee. Liam brengt intelligente, absurde en edgy comedy die schuurt, verrast en keihard binnenkomt. Een unieke stem om in de gaten te houden.

Naomi Thielens
Advocate, rad van tong en messcherp in haar observaties. Naomi brengt persoonlijke, slimme en soms heerlijk donkere humor, met een présence die meteen blijft hangen.

Sander Van Driessche
IT’er, ideale schoonzoon-look, maar met een droge en cynische kijk op daten, relaties en het dagelijkse leven. Rustig gebracht, scherp geserveerd.

Jeroen Dyck – Winnaar 2025
Finalist én jurywinnaar van Amai Comedy 2025. Jeroen stond eerder al op het podium in De Vleeshalle en is duidelijk blijven hangen: groot succes, veel gelach en dus méér dan welkom terug voor ronde twee. 

HOE ZIT DAT PRAKTISCH? 

 

📍 Woensdag 21 oktober 2026 in De Patio, De Vleeshalle! 
⏰ We gaan van start om 20u30

Nieuw talent, scherpe humor en een stevige portie ‘amai, die gaan we nog terugzien’.
Scoor snel je tickets, want ’t leven is aan de rappe en de plaatsen zijn beperkt! 👉

Aankomende events

12 sep 26
Bierliefhebbers, kom dat zien! Elke tweede zaterdag van de maand vieren we Bierplezier mét een promo!
17 sep 26
Kom donderdag 17 september eens binnenkijken tijdens onze B2B Open Hal. We tonen onze ruimtes, stellen onze nieuwe B2B brochure voor en leggen meteen een paar uitgewerkte formules op tafel.
25 sep 26
Wat heb je meer nodig om het weekend goed in te zetten? Trommel dus je vrienden op en kom langs.
Scroll naar boven