25 Jun 25

MACRAMÉ PLANTENHANGER & SIP

VLEESHALLE - MECHELEN

ontdek de kunst van het knopen

Heb jij zin in een creatieve workshop waarbij je de basis tips en tricks van macramé leert en bovendien naar huis gaat met een prachtige blikvanger? Dan is deze workshop echt iets voor jou!

Wat mag je verwachten?

  • Je maakt een keuze uit een tiental kleuren macramékoord en leert stap voor stap de technieken voor het maken van jouw unieke plantenhanger.
  • Je leert de basisknopen van macramé en krijgt handige hand-outs van deze workshop zodat je ook thuis met deze techniek verder aan de slag kan.

  • Een moment van gezelligheid, rust en ontspanning.

hoe zit dat praktisch?

📅 Woensdag 25 juni 2025
⏰ Keuze uit twee tijdsloten: 15:00 – 17:00 / 19:00 – 21:00
🎫 €54,00 per persoon – incl. drankje naar keuze

Zin om je innerlijke artiest los te laten? Zij gingen je al voor 😉

Liese
18.12.2024
Super ontspannend, heel gezellige setting, goede en sympathieke organisatie, tof om met vrienden/vriendinnen/familie als activiteit te doen.
Shana
20.11.2024
Leuke activiteit, tijd vliegt voorbij, eens iets anders dan normaal. We hebben ons reuze geamuseerd en zijn in blijde afwachting naar het resultaat.
Leila
20.11.2024
Het enthousiasme en spontane van Anke neem je direct mee in het schilderen van je potje of kommetje. Goeie organisatie en mogelijkheden. Wij hebben de workshop in de Vleeshallen in Mechelen gedaan, zeer leuke locatie om dit te koppelen aan een etentje.
Nathalie
20.11.2024
Als je een creatief wezen bent, dan ga je u hier zeker amuseren en de tijd zal voorbij vliegen. Deze workshop werkt verslavend. Het is super fijn om iets te maken dat je nadien mee naar huis kan nemen en trots op kunt zijn dat je het zelf gemaakt hebt. Je gaat nog moeite hebben om te kiezen welk kunstwerkje je gaat willen schilderen.
Margot
18.9.2024
Het was een geweldige ervaring om je creativiteit en schilderkunsten de vrije gang te laten gaan, mijn vriendinnen en ik hebben ons zo geamuseerd en die 2u vlogen echt voorbij!! Met je vriendinnen is dit echt een toffe originele activiteit!!
Anke
18.9.2024
Prijs/kwaliteit verhouding was heel goed. Een workshop onder de 50 euro vind je niet snel en in deze zat ook nog eens een cocktail inbegrepen! De aangeboden materialen waren heel mooi en kwalitatief, en het verfaanbod uitgebreid. Ik kijk ernaar uit om mijn afgewerkt stuk te zien.
Anke
31.7.2024
We hadden een heel aangename workshop. We werden warm onthaald, ondanks dat het druk was kregen we uitgebreid uitgelegd wat de bedoeling was. We zochten een plekje en zijn 3 uur bezig geweest.. (perfectionistisch lief dat een gedetailleerd ontwerp had.. 🙂 ) Tussendoor hebben we een lekkere cocktail gedronken dat mee inbegrepen was in de workshop in De Vleeshalle te Mechelen. Om de zoveel tijd kwam er iemand even vragen of alles lukt en of we vragen hadden. Ook tussenin konden we zo vaak we maar wouden een ander kleurtje gaan nemen of advies en tips en trick gaan vragen! Al bij al een top workshop. Deze zou ook perfect kunnen met kinderen die genoeg geduld hebben om een uurtje aan een projectje te werken.
Zoé
15.8.2024
Het was een super leuke ervaring, heel gezellig en leuk om te doen. Zeer aangename en vriendelijke workshop gever, gaf meteen tips en gaf ondersteuning waar nodig. Ook de prijskwaliteit was dik in orde. Ik zou de workshop zeker en vast aanraden.

Aankomende workshops

Altijd al eens willen tekenen met vuur? Houtbranden, of pyrografie, is een eeuwenoude techniek waarmee je op een unieke manier kunst maakt.
Heb jij al ooit gehoord van een workshop marmertechnieken? Je leert alle kneepjes van het vak gewoon bij ons in de hal en gaat naar huis met creaties die je volledig eigenhandig vormgeeft.
Heb je die moswandjes in restaurants of hotels al gezien? Ze lijken wel levende schilderijen die je interieur een unieke uitstraling geven. Goed nieuws: je kunt ze zelf heel eenvoudig maken!
Scroll naar boven